photo_icon

Експрес-курс із фейсліфтингу від WOWBODY

Акция действует: 01.03.2024 - 31.08.2024

Вікові зміни можна або просто прийняти, або додати більше піклування у свою рутину. Якщо вас тригерять терміни «гусячі лапки», «брилі», «кільця Венери» і ви вже задумуєтеся, як зберегти овал обличчя чітким, то поспішаємо вас порадувати:
🔹 зупинити вікові зміни й мати гарний вигляд на свій вік можливо!
🔹 з турботою про всіх дівчат ми створили "Експрес-курс з фейсліфтингу", який доступний лише за 390 грн!

👉ВАУ, МЕНІ ЦІКАВО👈​​

Можливо, ви вже стикалися з поняттям фейсфітнесу і навіть пробували виконувати якісь вправи для обличчя. Однак часто відеоматеріали розміщуються без відповідної систематизації, що може викликати страх того, що ви можете нашкодити собі. Для загалу нагадаємо: фейсліфтинг (фейсфітнес) — це спеціальні фізичні вправи, які допомагають стимулювати кровообіг, зміцнюють м'язи та підтягують шкіру і спрямовані для зовнішнього омолодження та поліпшення тонусу обличчя. 

✅ Наш курс розроблений косметологинею-практиком і спеціалісткою з методик природного омолодження з відповідною освітою. Тому можете повністю довіритися програмі курсу! 

фейсліфтинг

Після оплати ви отримуєте на пошту посібник технік для природного омолодження: рекомендації щодо догляду й готовий розклад на 7 днів. Він складається з покрокових відео в режимі "повторюй за експертом" — масажі обличчя руками та ролером, тейпування. Результати від виконання видимі вже за перші 7 днів і мають накопичувальний ефект:

🔸 Підтягується шкіра й вирівнюється тон обличчя
🔸 Зменшуються зморшки й набряки
🔸 Підвищується еластичність і пружність шкіри
🔸 Поліпшується мікроциркуляція крові й тонізація м'язів обличчя

Курс не має вікових обмежень: прекрасно підходить і для профілактики, і для корекції процесів старіння.

Бажаєте мати молодий і привабливий вигляд? Не відкладайте — почніть дбати про себе вже сьогодні. 10-15 хвилин щоденних масажів — то ваша інвестиція для збереження молодості, краси та здоров'я.

Оплата за посиланням: https://market.wowbody.com/products/ekspres-kurs-z-feisliftingu-pdf

Доступ до курсу залишається у вас назавжди.